کد خبر: 30706496 (ایرنا) | تاریخ خبر: 20/09/1390 | ساعت: 18:59|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

شهردار تبریز:

معضلات زیست محیطی با بهره برداری از مرکز دفن بهداشتی پسماندهای شهری رفع می شود

تبریز- شهردار تبریز گفت: معضلات زیست محیطی بابهره برداری از مرکز دفن بهداشتی پسماندهای شهری رفع می شود.

علیرضا نوین روز یکشنبه در بازدید از پروژه های در حال اجرای سازمان مدیریت پسماندهای شهری اظهارکرد: با بهره برداری از مرکز دفن مهندسی و بهداشتی پسماندهای شهری معضلات چندین ساله محیط زیست تبریز مرتفع می شود.
وی، افزود: بهره برداری از این پروژه موجب خواهد شد دیگر پروژه های سازمان مدیریت پسماندهای شهری با سرعت بیشتری دنبال شود.
ˈشهرام دبیریˈ رییس شورای اسلامی شهر تبریز نیز در این بازدید، بر حمایت همه جانبه این شورا از پروژه های عمرانی سازمان مدیریت پسماندهای شهری که موجب بهبود وضعیت خدمات شهری و رفت و روب، تنظیف معابر و در نهایت پاکیزگی و سلامت شهر می شود، تاکید کرد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهر شهرداری تبریز نیز با ارایه گزارشی از روند عملیات اجرایی پروژه های کارخانه یکهزارتنی بازیافت و تولید کمپوست و مرکز دفن مهندسی بهداشتی پسماندهای شهری تبریز اهم برنامه های آینده این سازمان در زمینه تولید انرژی برق از محل زباله گاه فعلی و تولید گازوییل از پسماندهای شهری را تشریح کرد.
ˈمحمد اصغریˈ همچنین از اجرای طرح سامانه هوشمند نظارت عالی بر عملکرد پیمانکاران خدمات شهری سازمان مدیریت پسماندهای شهری شهرداری تبریز خبر داد و افزود: با راه اندازی سامانه هوشمند نظارت عالی بر عملکرد پیمانکاران از این پس مدیران شهری قادر خواهند بود به صورت آنلاین، نحوه جمع آوری، حمل و انتقال پسماندهای شهری به کارخانه بازیافت و مرکز دفن مهندسی بهداشتی پسماندها را بررسی و نظارت کنند.
7223/587

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال