کد خبر: 30692724 (ایرنا) | تاریخ خبر: 10/09/1390 | ساعت: 13:43|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

سرمربی تیم فوتسال قزوین:

انگیزه بالایی برای مصاف با استیل آذین داریم

سرمربی تیم فوتسال هیات فوتبال قزوین با اشاره به بازی تیمش در هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور مقابل استیل آذین، گفت: با پیروزی در نخستین بازی خود با انگیزه بالایی مقابل مقابل استیل آذین قرار می گیریم.

ˈمحمد باغبان صالحیˈ روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از پیروزی مقابل آرش بتن در هفته اول لیگ، بازیکنان با انگیزه و روحیه بهتری در تمرینات این هفته شرکت کردند.
وی با بیان اینکه جو حاکم بر تیم ما دوستی و یکدلی بازیکنان است و با این عامل می توانیم در برابر هر تیمی نمایش خوب و قابل قبولی داشته باشیم، خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا به عنوان نماینده فوتسال قزوین در لیگ دسته اول نمایش خوبی مقابل حریفان خود داشته باشیم.
سرمربی تیم فوتسال هیات فوتبال قزوین با اعلام این که تمامی بازیکنانش در صحت و سلامتی کامل به سر می برند،گفت:هیچ مصدومی نداریم و با تیم کامل خود به برای دیدار با استیل آذین به تهران می رویم.
وی با اشاره به این که تیم فوتسال استیل آذین از بازیکنان توانمند و با تجربه ای برخوردار است و تیمش مصاف سختی با این تیم پیش رو دارد،اظهار کرد:با این وجود تیم هیات قزوین مقابل استیل آذین دست و پا بسته نیست و برای کسب امتیاز به میدان می رود.
تیم هیات فوتبال قزوین در هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور عصر فردا (جمعه) در سالن ورزشی کرمان خودرو تهران به مصاف استیل آذین می رود.
7392/616

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال