کد خبر: 30652265 (ایرنا) | تاریخ خبر: 17/08/1390 | ساعت: 12:27|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

پیامهای رهبرمعظم انقلاب با زبان گرافیک به مخاطبان جهان اسلام ابلاغ می شود

مشهد - دبیر تشکل ˈنهضت مردمی پوسترهای عاشوراییˈ در مشهد از ابلاغ پیام های رهبر معظم انقلاب با زبان گرافیک به مخاطبین جهان اسلام خبر داد.

محمد رضا میری روز سه شنبه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: به مناسبت نزدیک شدن ماه محرم، این تشکل با هدف رساندن پیامهای رهبر معظم انقلاب به ملتهای آزاده و مسلمان جهان، فراخوان چهارمین موج خود را با عنوان ˈمحرم بیداریˈ در آبان ماه برگزار می کند.
وی ضمن دعوت از هنرمندان طراح، ایده پرداز و گرافیست برای شرکت در این فراخوان گفت: علاقمندان می توانند در یکی از سه محور محرّم، بیداری اسلامی و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، آثار خود را به آدرس الکترونیکی ashoora_poster@yahoo.com ارسال نمایند.
میری اظهارداشت: پوسترهای طراحی شده به همراه فایل چاپی و نام طراح برای استفاده عموم بر روی سایت این تشکل قرار خواهد گرفت.
وی گفت: پوسترهای یاد شده به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی بصورت مجزا در سایت مزبور قرار می گیرند.
میری در تشریح فعالیت های تشکل ˈنهضت پوسترهای عاشوراییˈ افزود: این تشکل حرکت مردمی برای تبلیغ ارزش های اسلام ناب محمدی و منویات رهبری در سطح جهان می باشد که کار خود را از سال 1388 آغاز نموده است.
وی گفت: فعالیت های این تشکل کاملاً مردمی است که پس از طراحی و ارائه فایل های قابل چاپ در فضای مجازی اغلب توسط مردم در فضای حقیقی نیز چاپ و توزیع می گردد.
وی افزود: علاقمندان می توانند برای چاپ و توزیع این پوسترها به سایت http://postermovement.ir مراجعه کرده و فایل های قابل چاپ آثار را به صورت رایگان دانلود نمایند و در صورت چاپ یا برگزاری هرگونه نمایشگاه، گزارش و عکس آن را به ایمیل این تشکل برای ثبت و اطلاع رسانی ارسال نمایند.
تشکل ˈنهضت مردمی پوسترهای عاشوراˈ در اولین جشنواره و نمایشگاه تشکل های مردم نهاد ˈسراجˈ که 13 آبان ماه با حضور ثمره هاشمی دستیار ارشد رئیس جمهور، داوود امینی مشاور وزیر و مدیر سازمان تشکل های مردم نهاد وزارت کشور، محمود صلاحی استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولین کشور و استان در سالن همایش های صدا و سیمای مشهد برگزار شد در عرصه خلاقیت و هنر حائز رتبه برتر شد. /3
7491 /664

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال