کد خبر: 80270958 (2782732) | تاریخ خبر: 21/05/1391 | ساعت: 14:1|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

مسابقه عکس ˈسالمندˈ و ˈآلزایمرˈ برگزار می شود

تهران - انجمن آلزایمر ایران، نخستین مسابقه عکاسی ˈسالمندˈ و ˈآلزایمرˈ را برگزار می کند.

به گزارش روز شنبه انجمن آلزایمر ایران، این مسابقه با هدف ارتقای میزان آگاهی و دانش عمومی مردم نسبت به بیماری آلزایمر و مبتلایان به آن، برگزار خواهد شد.
انجمن آلزایمر ایران از عکاسان، انجمن‌های عکاسی و علاقمندان دعوت کرده است که با شرکت در این مسابقه، هنر خود را در ثبت لحظات جاودانه و نمایش چهره های معصوم بیماران آلزایمر به کار بگیرند.
براساس این گزارش، این مسابقه در محورهای ˈپذیرش آلزایمرˈ ، ˈ سالمند، جشن و شادیˈ ، ˈ آلزایمر و برقراری ارتباطات خانوادگی و اجتماعیˈ ، ˈ آلزایمر و سبک زندگیˈ، ˈ سالمند، هنر و خاطراتˈ ، ˈ آلزایمر، عشق و محبتˈ و ˈ سالمند و هم دردیˈ برگزار می شود.
این مسابقه در قالب تک عکس و مجموعه عکس (دیجیتال و آنالوگ) برگزار می شود و هیات داوران مجاز به انتخاب تک عکس از بین مجموعه ها نیز هستند.
همچنین شرکت در این مسابقه برای همه عکاسان آماتور و حرفه ای در سراسر ایران آزاد است.
علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند فرم ثبت نام را از سایت اینترنتی www.iranalz.ir دانلود و آثار خود را حداکثر تا پانزدهم شهریورماه امسال به آدرس دبیر خانه ارسال کنند.
مراحل داوری و اعلام نتایج حداکثر تا بیست و پنجم شهریور ماه و زمان برپایی نمایشگاه 31 شهریورماه امسال همزمان با روز جهانی آلزایمر خواهد بود.
برای برگزیدگان این مسابقه ندیس، دیپلم افتخار و تمام سکه بهار آزادی، درنظر گرفته شده است.
همچنین به تمام آثار راه یافته به نمایشگاه در بخش تک عکس مبلغ پانصد هزار ریال و به هر مجموعه عکس راه یافته به نمایشگاه مبلغ یک میلیون و دویست هزار ریال حق التصویر تعلق خواهد گرفت.
آثار راه یافته همچنین در کتاب انجمن آلزایمر ایران با نام عکاس به چاپ خواهد رسید و یک نسخه کتاب مربوطه به صاحبان اثر هدیه داده می شود.
علاقمندان می توانند آثار خود را به آدرس تهران - شهرک اکباتان - بین فازهای 1 و 2 - خروجی شهرک به سمت ستاری - جنب ساختمان شهرداری ناحیه 6 - مرکز انجمن آلزایمر ایران ارسال کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 44630652 تماس بگیرند.
اجتمام**9185 **‌1569

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال