کد خبر: 80665560 (3323340) | تاریخ خبر: 31/02/1392 | ساعت: 11:5|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

سامانه الکترونیکی جامع مدیریت آموزش فرهنگیان هرمزگان راه اندازی شد

بندرعباس- معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان گفت: در راستای تحقق دولت الکترونیک و صرفه جویی در زمان و هزینه ها، سامانه الکترونیکی ( LTMS) جامع مدیریت آموزش و یادگیری فرهنگیان استان راه اندازی می شود.

به گزارش ایرنا، علیرضا فولادی روز سه شنبه بااعلام این خبر افزود: سامانه یاد شده به آدرس ltms.medu.ir می باشد که فرهنگیان می توانند با ورود به این سامانه و ثبت شماره پرسنلی خود (به جای نام کاربری و رمز عبور) به آخرین اطلاعات وسوابق دوره های آموزش ضمن خود دست یابند.
وی بیان داشت: این سامانه کار رسمی خود را با ثبت نام در دو دوره آموزشی مجازی اندیشه های شهید مطهری دراستان آغاز کرده است.
معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان خاطرنشان کرد: صدور مجوز رایانه ای و اجرای تمامی دوره های آموزش ضمن خدمت، استانی و منطقه ای فرهنگیان نیز از طریق ورود به سامانه یادشده امکان پذیر خواهد بود.
فولادی اضافه کرد: همکاران فرهنگی باستی در بدو ورود به سامانه بجای نام کاربری و رمز عبور در هر دو قسمت کد پرسنلی خود را وارد کرده و بعد از وارد شدن به سامانه در دوره های مذکور ثبت نام نمایند. ک/3
7195/668

انتهای پیام /*