کد خبر: 82172960 (5478436) | تاریخ خبر: 12/05/1395 | ساعت: 16:15|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات در تهران برگزار می شود

تهران - ایرنا - کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، پنجمین همایش تخصصی راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات را آبان ماه سال جاری برگزار می کند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران، علی آذرکار مسئول کمیسیون استاندارد و تدوین مقررات سازمان نظام صنفی تهران گفت:پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، روز دوشنبه 24 آبان ماه 1395 در سالن همایش کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد.
وی افزود: ' کنترل ‏های داخلی و مدیریت ریسک' به عنوان موضوع پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات انتخاب شده است.
آذرکار ادامه داد: 'اصول و مفاهیم کنترل‏های داخلی و مدیریت ریسک'،'پایش و ارزیابی ریسک فناوری اطلاعات'، 'چالش‏ها و رهنمودهای ساختاری و فرآیندی در زمینه استقرار نظام کنترل ‏های داخلی'، 'معرفی چارچوب ها، به‏ روش‏ها و استانداردهای مرتبط با کنترل‏های داخلی' و و ' نقش فناوری اطلاعات به عنوان یک توانمندساز در استقرار نظام کنترل داخلی' از جمله محورهای این همایش است.
وی بیان کرد: تلاش می کنیم در این همایش همچون دوره های گذشته، الگوهای بین‏المللی و تجارب سایر کشورها در زمینه استقرار نظام کنترل ‏های داخلی، چالش ها، الزامات و عوامل کلیدی موفقیت در استقرار نظام کنترل‏های داخلی و همچنین تجارب موفق و آسیب شناسی تجارب ناموفقِ استقرار این نظام ها را مطرح کرده و به آن بپردازیم.
وی ضمن تاکید بر شناسایی چالش های راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات در کشور طی این همایش افزود: در پنجمین دوره همایش راهبری و مدیریت فناوری اطلاعات، تلاش می کنیم چالش ها، الزامات و عوامل کلیدی موفقیت در استقرار نظام کنترل‏های داخلی و موضوع قوانین و مقررات تهدیدکننده و تقویت کننده استقرار این نظام های مدیریتی را تشریح کنیم.
آذرکار گفت: اطلاعات مربوط به سوابق همایش طی چهارسال گذشته ، در وبگاه آن به نشانی www.itcg.ir قابل دسترسی است و زمان ثبت نام در پنجمین دوره همایش به زودی اعلام خواهد شد.
علمی (1) ** 1201 **1440

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال