تنها خواسته اصلاح‌ طلبان از کابینه عمل به وعده‌های روحانی است

تنها خواسته اصلاح‌ طلبان از کابینه عمل به وعده‌های روحانی است

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گفت وگو با مصطفی درایتی فعال سیاسی نوشت: امیدوارم که مجموعه دولت هماهنگ باشد و بتواند در مسیر این مطالبات حرکت کند تا مردم در دوره دوم رییس‌جمهور اعتماد بیشتری نسبت به آقای روحانی برای حل و فصل مشکلات کشور داشته باشند.

10:19 - 1396/05/26
برنامه دولت برای نوسازی بافت‌ های فرسوده‌

برنامه دولت برای نوسازی بافت‌ های فرسوده‌

تهران-ایرنا- روزنامه ایران درباره بازسازی بافت های فرسوده و حل مشکل مسکن به گفت وگو با محمد سعید ایزدی، مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری پرداخت و نوشت: اولویت دولت یازدهم بر سیاست نوسازی و بازآفرینی بافت‌های فرسوده قرار گرفت و در این خصوص 5 اقدام کلیدی در 4 سال گذشته برای احیای این بافت‌ها انجام گرفت.

10:6 - 1396/05/26
دستور کار سرلشکر در آنکارا

دستور کار سرلشکر در آنکارا

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گزارشی سفر رییس ستاد کل نیروهای مسلح به ترکیه را بررسی کرد و آورد: این نخستین بار است که یک رئیس ‌ستاد کل نیروهای مسلح به سفر خارجی می‌رود و در عین حال با رئیس جمهوری ترکیه نیز دیدار می‌کند.

10:5 - 1396/05/26
پرش وزرا از موانع کوتاه بهارستان

پرش وزرا از موانع کوتاه بهارستان

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی به بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی رییس جمهوری برای کابینه دوازدهم پرداخت و نوشت: مجلس روز دوم را پرفشار و با دور تند آغاز کرد. دومین روز بررسی برنامه‌ های وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور برای کابینه دوازدهم، روز گذشته و با شتاب بیشتری ادامه یافت.

9:31 - 1396/05/26
صبر و احتیاط بورس ‌بازان

صبر و احتیاط بورس ‌بازان

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: بورس تهران در هفته جاری با گام‌هایی کُند و محتاط در جهت صعود حرکت کرد تا با رشد 0.2 درصدی در مقیاس هفتگی، میزان بازدهی متوسط بازار سهام از ابتدای سال به مرز 6 درصد برسد.

9:15 - 1396/05/26
کلاف سردرگم اصلاح مصرف انرژی

کلاف سردرگم اصلاح مصرف انرژی

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان با درج گزارشی می نویسد: تنش آبی و افزایش بیش از حد انرژی در ایران از چالش‌ های مهم وزارت نیرو در دولت دوازدهم است. در این زمینه در دولت یازدهم تمهیداتی اندیشیده شد، از جمله اینکه برای مصرف بالای برق جریمه در نظر گرفته شد، اما کارشناسان بر این باورند که وضعیت به قدری بحرانی است که با اقدامات کوچک نمی‌توان جلو مصرف بی‌‌‌رویه انرژی را گرفت.

8:50 - 1396/05/26
کارآیی کابینه دوازدهم بیشتر خواهد بود

کارآیی کابینه دوازدهم بیشتر خواهد بود

تهران-ایرنا- روزنامه ایران درباره بررسی رای اعتماد به وزیران پیشنهادی به گفت وگو با محمد سلامتی، فعال سیاسی اصلاح‌ طلب پرداخت و نوشت: کابینه دوازدهم کارآیی به نسبت بیشتری نسبت به کابینه یازدهم دارد، اما ممکن است مجلس به برخی از وزیران رأی اعتماد ندهد.

8:11 - 1396/05/26
فراتر از یک نسل کشی

فراتر از یک نسل کشی

تهران- ایرنا- روزنامه رسالت با بیان اینکه نیم میلیون یمنی به وبا مبتلا شدند، نوشت: آنچه امروزدر یمن می گذرد، یک فاجعه انسانی تمام عیار است. ابتلای صدها هزار یمنی به بیماری وبا از یک سو و افزایش حملات رژیم متوحش آل سعود به زنان ، مردان و کودکان بی پناه یمنی، اوضاع وخیمی را در این کشور ایجاد کرده است.

11:28 - 1396/05/25
باز هوای وطنم آرزوست ...

باز هوای وطنم آرزوست ...

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی از خاطرات آزادگان و رزمندگان سرافراز از ایام اسارت و رشادت در آستانه سالروز ورود آزادگان به میهن، نوشت: 26 مرداد سال 1369، روزی به یاد ماندنی در تاریخ کشورمان است.

10:3 - 1396/05/25
طی این 4 سال دانشگاه ها به ریل اصلی بازگشتند

طی این 4 سال دانشگاه ها به ریل اصلی بازگشتند

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم، نوشت: سال 92 وقتی دولت تغییر کرد و کار به دست دولتمردان حسن روحانی افتاد خیلی‌ها گفتند که وزیر علوم دولت یازدهم چگونه می‌خواهد ویرانه دانشگاه را بازسازی کند؟ همان روزها معاونان وزارت علوم حرف‌هایی زدند و گفتند که حال و روز پژوهش و آموزش در دانشگاه‌ها به هیچ عنوان خوب نیست.

9:47 - 1396/05/25
تابستان یـخ سینما

تابستان یـخ سینما

تهران- ایرنا- روزنامه جام‌جم در گزارشی نوشت: اگر فروش بالا و رکوردزنی فیلم‌های گشت2 و خوب بد جلف در اول سال و فروش فیلم‌هایی چون نهنگ عنبر2، اکسیدان و ساعت 5 عصر را در ادامه و ابتدای تابستان کنار بگذاریم، وضعیت اکران در ادامه فصل تابستان چندان امیدوارکننده نیست.

9:44 - 1396/05/25
همه اعضای کابینه پاشنه‌هایشان را ‌ور بکشند

همه اعضای کابینه پاشنه‌هایشان را ‌ور بکشند

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با مرتضی مبلغ عضو هیات رییسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان، نوشت‌: شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان که از سال 92 تشکیل شد، باتوجه به دستاوردهایی که کسب کرد، اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است.

9:42 - 1396/05/25
جرم برجام چیست؟

جرم برجام چیست؟

تهران- ایرنا- روزنامه آفتاب یزد در گفت وگویی با احمد شیرزاد، نوشت: دولت قبلی آمریکا دولتی سیاست‌پیشه‌تر بود و تمام تلاش آن دولت، الگوسازی از برجام بود. اما صرفنظر از جنبه‌های متقابل روابط ایران و آمریکا و از سوی دیگر روابط ایران و اروپا، این قرارداد باید به‌عنوان یک الگو در روابط بین‌الملل مطرح شود.

9:33 - 1396/05/25
آیا بازار سرمایه می‌تواند به خروج از مشکلات بانک‌ها کمک کند؟

آیا بازار سرمایه می‌تواند به خروج از مشکلات بانک‌ها کمک کند؟

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی، نوشت: در وضعیتی که یکی از مشکلات اصلی اقتصاد بانک‌محور کشور کمبود نقدینگی است، همه انتقادات به سمت بانک‌های کشور نشانه رفته و تلاش‌ برای احیای آنها برای نقش‌آفرینی بهتر در تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی است.

9:32 - 1396/05/25
معضل بی جسدی برای تشریح!

معضل بی جسدی برای تشریح!

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان با اشاره به وضعیت کمبود جسد برای تشریح در دانشگاه های علوم پزشکی در گزارشی نوشت: با تبحر خاصی بافت‌های بدن را برش می‌دهند و جدا می‌کنند؛ این کار آناتومیست‌هایی است که در سالن تشریح دانشگاه‌ها با جسد سر و کار دارند.

9:31 - 1396/05/25
نگاه عدالت محور و تخصصی به مسأله آب ضروری است

نگاه عدالت محور و تخصصی به مسأله آب ضروری است

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگویی با حبیب‌الله بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو، نوشت: تلاش های بسیاری در جهت حفظ ذخایر آبی و ساماندهی منابع آب صورت گرفته است اما متأسفانه اقدامات انجام شده برای حفظ ذخایر فعلی آب کافی نبوده و عملاً پاسخگو نیست.

9:14 - 1396/05/25
همه اجزای حاکمیت باید از مجوزها حمایت کنند

همه اجزای حاکمیت باید از مجوزها حمایت کنند

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگویی با عباس صالحی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی، نوشت: در حال حاضر تصویری که از کلیت ارشاد دارم این است که ما در حوزه فرهنگ و هنر، خلاقیت، استعدادهای بالقوه و بالفعل فراوانی داریم که این به‌عنوان ذخیره و سرمایه اجتماعی است.

9:12 - 1396/05/25
تحقق اهداف اصل 44 و خصوصی‌سازی را پیگیری می‌کنم

تحقق اهداف اصل 44 و خصوصی‌سازی را پیگیری می‌کنم

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگویی با علیرضا آوایی وزیر پیشنهادی دادگستری، نوشت: تقویت نقش وزیر دادگستری در اجرای اصل 44 قانون اساسی و خصوصی‌‌سازی از جمله اهداف خواهد بود.

9:9 - 1396/05/25
کورسویی در تئاتر ایرانی

کورسویی در تئاتر ایرانی

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات در گزارشی نوشت: بستگیِ تئاتر به لحاظ یک رسانه با مردم چگونه است، آیا جایگاه مهمی در جامعه ایرانی دارد یا هنوز هم تئاترروندگان را فقط دانشجویان و هنرمندان و روشن‏‎اندیشان شکل می‌دهند و مردم کوچه وخیابان(عموم) یا آن را نمی‌شناسند یا اگر می‌شناسند، بستگی‌ای با آن ندارند؟‏‎

10:19 - 1396/05/24
زمان جدی گرفتن بخش‌خصوصی فرا رسیده است

زمان جدی گرفتن بخش‌خصوصی فرا رسیده است

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با شریعتمداری وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت نوشت: در دولت دوازدهم باید سعی کنیم موانع را برطرف کنیم و به سرمایه‌گذاران اطمینان دهیم که ریسک سرمایه‌گذاری در ایران بسیار کم است.

10:17 - 1396/05/24
صالحی، ظرفیت خوبی برای همراهی با هنرمندان دارد

صالحی، ظرفیت خوبی برای همراهی با هنرمندان دارد

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت‌و‌گو با علی جنتی درباره وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشت: هر وزارتخانه‌ای در سپهر سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ایران اهمیت ویژه خودش را دارد. نمی‌توان از اهمیت آنها کاست یا به سادگی از کنار کارکردها و ماموریت‌هایشان گذشت. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اما در کشور ما اهمیتی دوچندان دارد.

10:15 - 1396/05/24
از درخشش در کانادا تا مربیگری در عراق

از درخشش در کانادا تا مربیگری در عراق

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی از درگذشت محمدعلی فلاحتی‌نژاد قهرمان وزنه‌برداری جهان نوشت: خانواده ورزش کشور یک بار دیگر عزادار شد. محمدعلی فلاحتی‌نژاد، قهرمان اسبق وزنه‌برداری ایران و جهان، ظهر دیروز در سن ٤١‌سالگی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

10:10 - 1396/05/24
اعتماد به دیپلماسی

اعتماد به دیپلماسی

تهران-ایرنا- روزنامه وقایع‌اتفاقیه در گزارشی ضرورت رأی بالای نمایندگان به محمدجواد ظریف برای سکانداری وزارت‌ امورخارجه را بررسی کرد و نوشت: محمدجواد ظریف، نامی آشنا نه ‌تنها برای ایرانیان بلکه برای تمام جهان است. او در چهار سال دولت یازدهم با ایستادگی و تلاش شبانه ‌روزی، گام‌ های بزرگی برای پیشبرد اهداف کشور در عرصه سیاست خارجه‌ای و بین ‌الملل برداشت اما در این راه ناملایمت‌ های بسیاری هم دید.

10:8 - 1396/05/24
فیلترینگ فقط یک مسکن موقت است

فیلترینگ فقط یک مسکن موقت است

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی درباره فیلترینگ فضای مجازی نوشت: فیلتر به هیچ عنوان پاسخگو نیست. فیلتر فقط نوعی مسکن موقت برای رفع درد در برخی از مقاطع است که دارد از آن استفاده می‌شود و فیلترینگ هوشمند هم دقیقاً همین کارکرد را دارد.

10:7 - 1396/05/24
خلا اتاق فرمان تیم اقتصادی

خلا اتاق فرمان تیم اقتصادی

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: یکی از چالش‌های اصلی در آستانه معرفی تیم اقتصادی دولت دوازدهم، عملکرد جزیره‌ای دستگاه‌های تصمیم‌گیر اقتصادی در گذشته بوده است. شکست تجربه‌های هماهنگ‌سازی در ادوار پیشین ضرورت رفع این خلأ را بیش از گذشته آشکار ساخته است.

9:46 - 1396/05/24
خیز مرد دوم برای اول‌شدن

خیز مرد دوم برای اول‌شدن

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گفت وگو با مسعود کرباسیان گزینه پیشنهادی برای وزارت اقتصاد، نوشت: مرد همواره در سایه وزارتخانه‌های اقتصادی ایران، حالا برای تکیه‌زدن بر مسند وزارت، معرفی شده است.معاونت‌های وزرای امور اقتصادی و دارایی، بازرگانی، نفت، صنایع سنگین و معاونت در شهرداری تهران نشان می‌دهد «مسعود کرباسیان» اکنون قرار است از نقش شماره دو، به کلیدداری مهم‌ترین وزارتخانه اقتصادی کشور برسد.

9:37 - 1396/05/24
ویزیت؛ لطفا 20 دقیقه

ویزیت؛ لطفا 20 دقیقه

تهران- ایرنا- روزنامه جام جم در گزارشی نوشت: بر اساس مصوبه امسال هیات دولت، متوسط زمان ویزیت برای پزشکان عمومی حداقل 15 دقیقه، برای پزشکان متخصص حداقل 20 دقیقه و برای پزشکان فوق تخصص 25 دقیقه و روانپزشکان حداقل 30 دقیقه تعیین شده است.

9:29 - 1396/05/24
هویت مجمع با عملکرد آیت الله هاشمی شکل گرفت

هویت مجمع با عملکرد آیت الله هاشمی شکل گرفت

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با نعمت احمدی نوشت: آیت‌الله هاشمی مدیری توانمند، فقهیی به‌روز و معتقد به‌ فقه پویا بودند. ایشان در هرجایی که قرار گرفتند به آن پست هویت و اعتبار بخشیدند. حضور ایشان در سمت ریاست مجمع، ریاست جمهوری و رئیس مجلس بر جایگاه این ارکان افزود. برخی افراد به مناصب مختلف هویت می‌دهند، هویت مجمع در عملکرد هاشمی رفسنجانی بود.

9:0 - 1396/05/24
روحانی در دام مخالفان برجام نیافتد

روحانی در دام مخالفان برجام نیافتد

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت گو با محسن امین‌زاده نوشت: همه ماجراجویان عالم به ماجراجویان ایرانی امید دارند و امیدوارند که در ایران تندروها یک بار دیگر فرصت بزرگی را برای آمریکا و اسرائیل فراهم کنند و آنان بتوانند دوباره اجماع جهانی علیه ایران را شکل بدهند. طبعا باید مراقب باشیم که در دام مخالفان برجام نیفتیم و محکم از پیروزی بزرگ برجام با تدبیر صیانت کنیم.

8:55 - 1396/05/24
علی ربیعی موفق‌ترین وزیر کار پس از انقلاب

علی ربیعی موفق‌ترین وزیر کار پس از انقلاب

تهران- ایرنا- روزنامه ستاره صبح در گفت وگویی با علی ظفرزاده دبیرکل جمعیت تولیدگرایان، نوشت: به نظر من ربیعی در وزارت‌خانه کار موفق بوده و تا سقف ظرفیت سازمان‌های زیرمجموعه خودش تا سقف ظرفیتشان خدمات ارزنده‌ای ارائه کرده است.

10:44 - 1396/05/23
صفحه 1 از 240 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >