آرام گرفتن طوفان در 4 سال

آرام گرفتن طوفان در 4 سال

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گزارشی دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه کنترل تورم را بررسی کرد و آورد:‌ دولت یازدهم در حالی توانست نسبت به کنترل تورم در ایران اقدام کند، که برای دو سال پیاپی نرخ تورم در کشور به بیش از 31 درصد رسیده و وضعیت تورم در حوزه اقلام مصرفی نظیر خوراکی ها به مراتب رقمی بیش از این را نشان می داد.

10:34 - 1396/02/10
عیارسنجی آمارهای نامزدها

عیارسنجی آمارهای نامزدها

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی، نوشت: در مناظره اول، برخی نامزدهای ریاست جمهوری آمارهایی را مطرح کردند که هیچ منبع و مرجعی برای راستی آزمایی آن وجود ندارد.

10:31 - 1396/02/10
سیره سیدالشهدا(ع)؛ دشمنی با ستم پیشه و یاوری ستمدیده

سیره سیدالشهدا(ع)؛ دشمنی با ستم پیشه و یاوری ستمدیده

تهران- ایرنا- روزنامه خراسان در گزارشی نوشت: زندگانی حضرت ابا عبدا...(ع)، مشحون از فضایل و کرامات پرشماری است که شرح آنها در یک یا چند کتاب هم، ممکن و میسر نیست. امام حسین(ع) در جنگ‌ های جمل، صفین و نهروان، حضور داشت و در کنار پدر بزرگوارش، امیرمؤمنان(ع)، به جنگ با ظالمان و گمراهان پرداخت.

10:27 - 1396/02/10
پرندگان کوچک پسابرجامی در آسمان ایران

پرندگان کوچک پسابرجامی در آسمان ایران

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گزارشی نوشت: پس از برجام دوران طلایی روابط تجاری بین‌المللی آغاز شد. این دوران بستر انعقاد بسیاری از قراردادهای مهم در زمینه‌های مختلف صنعتی را فراهم آورد.

10:27 - 1396/02/10
یقه سفیدهای قانونی

یقه سفیدهای قانونی

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار با درج گزارشی نوشت: تولیت آستان قدس رضوی گفته بود: «فرار مالیاتی برای برخی‌ ها مانند یقه سفیدان، زیبنده نیست. این افراد نباید قانون را دور بزنند و از مالیات فرار کنند؛ این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد. باید گام‌هایی در جهت کم کردن فاصله طبقاتی انجام شود تا عدالت ایجاد شود.»

10:26 - 1396/02/10
توسعه هوشمندانه رابطه با قاره سبز

توسعه هوشمندانه رابطه با قاره سبز

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گزارشی به بررسی ارتباط ایران و اروپا در ٤ سال گذشته پرداخت و نوشت: رابطه‌ای شکننده که عزم دو طرف می‌گوید باید به رابطه‌ای استراتژیک و همزمان کم‌هزینه‌تر بدل شود. در دو دهه گذشته، رابطه اتحادیه اروپا با ایران فارغ از مسائل روز هر مقطع زمانی هیچگاه به درجه‌ای از استحکام نرسیده است که از اختلاف‌های دوره‌ای و مقطعی سر سالم بیرون آورد.

10:11 - 1396/02/10
یازده پیشران توسعه صنعتی

یازده پیشران توسعه صنعتی

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: نسخه دوم سند راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد. بررسی تغییرات به عمل آمده در این سند نسبت به نسخه اولیه آن که در سال 94 رونمایی شد، حاکی از این است که در روند توسعه صنعتی 11 صنعت به ‌عنوان پیشران اصلی انتخاب شده‌ است.

10:7 - 1396/02/10
کشف کالای قاچاق؛ فقط 25درصد

کشف کالای قاچاق؛ فقط 25درصد

تهران- ایرنا- روزنامه جام جم در گفت‌وگویی با حبیب‌الله حقیقی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نوشت: پیاده‌سازی و عملیاتی شدن سامانه‌های الکترونیکی به ارتقای توان کشف دستگاه‌های کاشف و ضابطان قضایی منجر شده است.

10:4 - 1396/02/10
تابستان‌، افتتاح قطعه اول آزادراه تهران-شمال

تابستان‌، افتتاح قطعه اول آزادراه تهران-شمال

تهران- ایرنا- روزنامه ایران درباره گشایش طرح آزاد راه تهران- شمال به گفت وگو با خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی پرداخت و نوشت: قطعه اول آزادراه را همان‌ طور که آقای وزیر گفته ‌اند، تا پایان تابستان مورد بهره‌برداری قرار می‌دهیم تا در همین دولت مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

9:52 - 1396/02/10
صف آرایی نامزدها پشت خاکریز برجام

صف آرایی نامزدها پشت خاکریز برجام

تهران- ایرنا- روزنامه ایران نگاه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به معاهده هسته ای را در گزارشی بررسی کرد و آورد: یکی از رویدادهای بی سابقه در خلال مبارزات انتخابات ریاست جمهوری سال 92، طرح بحث ‌های جدی و داغ میان نامزدها بر سر پرونده هسته ‌ای و پرسش درباره چرایی و چگونگی ناکامی مذاکرات اتمی در دولت های قبل بود.

9:46 - 1396/02/10
برجام، جاده صاف کن مبادلات ارزی

برجام، جاده صاف کن مبادلات ارزی

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با جمشید عدالتیان عضو اتاق بازرگانی ایران به بررسی تاثیر برجام در کشور پرداخت و به نقل از وی نوشت: به ‌دلیل برجام ما توانستیم با خیلی از‌ بانک‌ها، نه بانک‌های بزرگ ولی بانک‌های کوچک و متوسط مبادلات ارزی داشته باشیم.

8:51 - 1396/02/10
مکرون، جوان شگفتی‌ساز

مکرون، جوان شگفتی‌ساز

تهران- ایرنا- روزنامه وقایع اتفاقیه در گزارشی می نویسد: نتایج دور اول انتخابات ریاست‌جمهوری فرانسه اعلام شد و درپی آن امانوئل مکرون، نامزد مستقل و مارین لوپن، نامزد حزب راست افراطی جبهه ملی پیروز انتخابات شدند.

10:40 - 1396/02/09
حاکم شدن فضای احتیاطی بر بورس ایران

حاکم شدن فضای احتیاطی بر بورس ایران

تهران- ایرنا- روزنامه تعادل در گزارشی نوشت: هفته گذشته، فعالان بازار سرمایه محتاطانه‌تر از هفته‌های قبل به دادوستد سهام پرداختند که در نتیجه نماگرهای اصلی بورس عقب نشستند.

10:39 - 1396/02/09
شوراها، سودای قدرت یا دغدغه خدمت؟!

شوراها، سودای قدرت یا دغدغه خدمت؟!

تهران- ایرنا- روزنامه همدلی در گزارشی نوشت: اهمیت، ارزش و عملکرد شوراها در مدیریت های شهری و روستایی و به ‌طور کامل ‌تر در مدیریت ملی در همه جای دنیا کاملا پر رنگ و مشهود است و به ‌طور متفاوت در کشورهای توسعه یافته با شاخص ‌های علمی و شفاف و وظایف جامع ‌تر کاملا مدیریت ‌های شهر و روستا را متحول کرده ‌اند.

10:38 - 1396/02/09
آمریکا نمی‌تواند ایران و روسیه را از هم جدا کند

آمریکا نمی‌تواند ایران و روسیه را از هم جدا کند

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد درباره حمله نظامی آمریکا به سوریه و موضع دولت ترامپ در برابر ایران به گفت وگو با نادر انتصار استاد علوم سیاسی دانشگاه آلابامای جنوبی پرداخت و نوشت: در سفر آقای تیلرسون به روسیه نیز این موضوع مطرح شد که بین ما و ایران یک کشور را انتخاب کنید، که روس ‌ها به وی پاسخ داده بودند که منافع خود را خودمان تعریف می‌کنیم.

10:33 - 1396/02/09
واقعیت رشدهایی که دیده نمی ‌شوند

واقعیت رشدهایی که دیده نمی ‌شوند

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گزارشی نوشت: آمارهای 11 ماهه وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مورد نشان می‌دهد که اشتغال ایجادشده در بخش جواز تاسیس در بهمن ماه 95 نسبت به ماه پیش از آن رشد 7.2 درصدی را نشان می ‌دهد .

10:11 - 1396/02/09
راهکارهایی برای دستیابی به جنگل‌های پایدار

راهکارهایی برای دستیابی به جنگل‌های پایدار

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات در گزارشی نوشت: جنگل‌ها یکی از مهم‌ترین منابع تجدیدپذیر انرژی هستند که اگر به‌صورت علمی از آنها بهره‌برداری شود، هرگز از میزان تولیدشان کاسته نخواهد شد.

10:8 - 1396/02/09
سه موضوع اساسی در گردشگری ایران

سه موضوع اساسی در گردشگری ایران

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: از منظر بخش خصوصی مقوله سرمایه‌ گذاری بسیار مهم است و گردشگری می ‌تواند به‌عنوان زمینه سرمایه‌ گذاری عمل کند.

10:3 - 1396/02/09
مسیر صادرات ساده تر شد

مسیر صادرات ساده تر شد

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با محسن بهرامی ارض اقدس عضو اتاق بازرگانی تهران به بررسی وضعیت صادرات پرداخت و به نقل از وی نوشت: باید از خدمات خوب گمرک‌جمهوری اسلامی در دولت تدبیر و امید تشکر کرد.گمرک با اصلاحات و امکانات جدیدی که درست کرده است و همچنین با کاهش زمان مورد نیاز انجام روند صادرات، مسیر صادرات را ساده‌تر کرده است.

9:40 - 1396/02/09
از اجرای طرح تحول تا انتظار برای پزشک خانواده

از اجرای طرح تحول تا انتظار برای پزشک خانواده

تهران- ایرنا- روزنامه فرهیختگان در گزارشی نوشت: بسیاری اجرای طرح تحول سلامت را باعث دگرگون شدن حوزه درمان کشور می‌دانند، به‌طوری که با اجرای این طرح، پرداخت هزینه‌های درمان از جیب مردم به‌طور ملموسی کاهش یافت و همین باعث ایجاد رضایت نسبی مردم شد.

9:18 - 1396/02/09
مناظره روی میز خبرگزاری های جهانی!

مناظره روی میز خبرگزاری های جهانی!

تهران- ایرنا- روزنامه قانون در گزارشی نوشت: دیروز اولین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بین 6 داوطلب بررسی شد و مردم ایران پای تلویزیون، صحبت‌ها را شنیدند، رسانه‌های بین‌المللی به تحلیل این مناظره پرداخته و هر کدام به حاشیه‌ای خاص از این مناظره جذاب اشاره کردند.

8:49 - 1396/02/09
سفره مردم زیر ذره‌بین آمار

سفره مردم زیر ذره‌بین آمار

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: وقتی به جزء جزء قیمت‌ها نگاه می‌کنیم تغییرات مهمی را می‌بینیم. در اکثر کالاها نرخ تورم بسیار پایین بوده و دولت یازدهم سعی کرده است در مهار آن اقدامات اساسی انجام دهد.

8:42 - 1396/02/09
مسیر درست

مسیر درست

تهران- ایرنا- روزنامه شرق درگزارشی نوشت :در آخرین سال فعالیت دولت حسن روحانی، گرچه با مروری بر وعده‌های انتخاباتی سال ٩٢ نمی‌توان انکار کرد که بسیاری از انتظارات فعالان زنان براساس وعده‌های دولت برآورده نشده ؛اما برای فهم بهتر فضا و اقدامات انجام‌شده ، مروری بر اقدامات مثبت دولت یازدهم و در حقیقت امتداد امید با دولت روحانی در حوزه زنان به منزله اجرائی‌شدن برخی برنامه‌های این دوره و یا پیشنهاداتی که در حال پیگیری هستند، ضروری است.

14:7 - 1396/02/07
دولت آینده تنش‌زدایی در عرصه بین‌الملل را دنبال کند

دولت آینده تنش‌زدایی در عرصه بین‌الملل را دنبال کند

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت و گویی، نوشته است:یکی از مسائلی که در انتخاب رئیس‌جمهور آینده باید مد نظر ملت قرار بگیرد و در انتخاب خود بسیار به آن توجه کنند، بحث سیاست خارجی و گفتمانی است که هر یک از نامزدها در این حوزه دارند.

13:51 - 1396/02/07
تجربه شرقی در تولید خودروهای پاک

تجربه شرقی در تولید خودروهای پاک

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد درگزارشی نوشت:معضل گرمایش کره زمین از یک سو و افزایش آلاینده‌ها در فضای کلان‌شهرها از سوی دیگر، موجب شده است بسیاری از دولت‌ها تولید خودروهای پاک را در دستور کار خود قرار داده و با ارائه مشوق به خودروسازان سعی کنند سهم کشور خود را در رقابت جهانی تولید این خودروها افزایش دهند.

13:42 - 1396/02/07
تهدید و فرصت‌های یک ماده قانونی

تهدید و فرصت‌های یک ماده قانونی

تهران- ایرنا-روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: قانون رفع موانع تولید و ماده 37 این قانون در ابتدا به منظور چگونگی تشخیص عرضه محصولات در داخل کشور و پس از آن مجوز صادرات به کالاها تصویب شد.

13:38 - 1396/02/07
سال 95 طلایی‌ترین سال عمرانی حوزه سلامت بود

سال 95 طلایی‌ترین سال عمرانی حوزه سلامت بود

تهران- ایرنا- روزنامه ایران درگفت و گویی،نوشت:دولت یازدهم رکورد بی‌سابقه‌ای را در ساخت فضاهای بهداشتی از آن خود کرد

13:30 - 1396/02/07
وقتی ثانیه‌ها می‌لرزند

وقتی ثانیه‌ها می‌لرزند

تهران- ایرنا -روزنامه ایران درگزارشی به نقل از احمد صادقی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران نوشت: تکیه خطوط ارتباطی سامانه هشدار سریع زلزله بر بستر مخابراتی و ارتباطی آسیب پذیر در برابر زلزله، باعث می‌شود که در صورت قطع هر ایستگاه، بخشی از محدوده شهری از پوشش این شبکه خارج شود.

13:25 - 1396/02/07
محیط زیست، قبل و بعد از این چهار سال

محیط زیست، قبل و بعد از این چهار سال

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گزارشی آورد: آیندگان از ما خواهند پرسید،که تاریخ را چگونه رقم زده‌ایم و چه آینده‌ای را برایشان ساختیم. از ما خواهند پرسید که چرا لب تشنگی، گرسنگی، فقر، بیماری و آسمان سیاه تنها یادگار ما برای آنان است.

13:18 - 1396/02/07
رونق اقتصادی با رونق صنعت هواپیمایی

رونق اقتصادی با رونق صنعت هواپیمایی

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگویی با کاپیتان هوشنگ شهبازی کارشناس هواپیمایی نوشت: خوشبختانه با اتخاذ تدابیر درست از سوی دولت یازدهم،‌ موانع موجود برای برقراری تعاملات بین‌المللی برداشته شد و اکنون آثار آن در قراردادهای هوایی به روشنی دیده می‌شود.

13:8 - 1396/02/07
صفحه 1 از 172 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >