تحرکات آمریکا، پاسخ ایران و موقعیت دشوار روسیه

تحرکات آمریکا، پاسخ ایران و موقعیت دشوار روسیه

تهران- ایرنا- در گزارش روزنامه «ابتکار» می خوانیم: گروه های تروریستی به خصوص داعش و تحرکات آمریکا در مرزهای شرقی این کشور سبب شده تا معادلات بحران در سوریه بیش از پیش پیچیده تر به نظر برسد.

10:7 - 1396/04/08
جای خالی کتاب‌های غیردرسی

جای خالی کتاب‌های غیردرسی

تهران- ایرنا- روزنامه «اطلاعات» در گزارشی آورد: نقش کتابخانه در مدرسه‌ها را نمی‌توان نادیده گرفت، خاصه اگر کتابخانه‌ای که در یک مدرسه واقع شده است، روزآمد باشد و به واسطه مولفه‌هایی که دارد، بتواند دانش آموزان را در مقاطع مختلف تحصیلی به خود جذب کند.

9:53 - 1396/04/08
چهره جدید کابینه

چهره جدید کابینه

تهران- ایرنا- روزنامه «اعتماد» در گفت‌ وگویی با «معصومه ابتکار» و «حسینعلی امیری» به بررسی اهدافی که رییس جمهوری آن را در قالب مطالبات مردم پی‌ریزی کرده است و به دنبال ترکیبی از وزیران است که بتوانند او را برای دوره چهارساله دیگری همراهی کنند، پرداخت.

9:40 - 1396/04/08
نقشه نجات نسل سوم مال‌ها

نقشه نجات نسل سوم مال‌ها

تهران- ایرنا- روزنامه «دنیای اقتصاد» در گزارشی نوشت: نقشه نجات نسل سوم مجتمع‌‌های تجاری چندمنظوره از وضعیت «شبه‌تعطیل»، رونمایی شد.

9:38 - 1396/04/08
استانداردهای دوگانه آمریکا از سردشت تا سوریه

استانداردهای دوگانه آمریکا از سردشت تا سوریه

تهران- ایرنا- روزنامه جام جم در گفت‌ وگویی با کارشناسان، نوشت: بمباران شیمیایی سردشت جنایت بزرگی بود که صورت گرفت و حتی حمله به روستا‌های بسیار محروم مثل روستای زرده در دالاهو یا روستای نثار در گیلانغرب منجر به قتل‌عام مردم بی‌گناه شد که هنوز آثار شیمیایی آن باقی مانده است.

9:36 - 1396/04/08
نوسان اجاره بها در مناطق مختلف پایتخت

نوسان اجاره بها در مناطق مختلف پایتخت

تهران- ایرنا- روزنامه «ایران» در گزارشی نوشت: «اجاره نشینی و خوش نشینی» مدت‌ها است که دیگر معنا ندارد. وقتی قیمت‌ها اسیر دست صاحبخانه می‌شود عاقبت این می‌شود که برای گرفتن یک ملک با کمترین امکانات و در محله‌هایی که نسبت به قیمتش ارزش ندارد، باید پول زیادی پرداخت شود.

9:7 - 1396/04/08
تاکید بر اهمیت مشارکت اروپا در بحران ‌های بین ‌المللی

تاکید بر اهمیت مشارکت اروپا در بحران ‌های بین ‌المللی

تهران- ایرنا- روزنامه مردم سالاری با انتخاب گزارشی نوشت: وزیر امور خارجه کشورمان که برای شرکت در نشست شورای اروپائی روابط خارجی به آلمان سفر کرده است. تاکید بر اجرای برجام و همکاری بانک های اروپایی با ایران از محورهای برگزاری این نشست بوده است.

9:34 - 1396/04/07
تریبون‌های ملی و مذهبی را قربانی منافع جناحی نکنیم

تریبون‌های ملی و مذهبی را قربانی منافع جناحی نکنیم

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: تنها دو روز بعد از راهپیمایی روز قدس یک بار دیگر حمله به رئیس جمهوری در صدر اخبار قرار گرفت؛ این بار در مراسم نماز عید فطر. شعری که در دقایق پیش از برگزاری این نماز توسط میثم مطیعی قرائت شد، به زعم بسیاری از ناظران شخص رئیس جمهوری و دولت او را مورد حمله کلامی قرار داده بود.

9:2 - 1396/04/07
این گردشگران دوست ‌داشتنی

این گردشگران دوست ‌داشتنی

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات درباره آشنایی کودکان با میراث فرهنگی و طبیعی کشور به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت: اگر می‌خواهیم نسل‌ های آینده با طبیعت و تاریخ ‌شان مهربان باشند، باید لذت داشتن این نعمت‌ها را به آنها نیز بچشانیم، زیرا طعم خوش لذت ‌های تجربه ‌شده در کودکی، تا واپسین دقایق عمر با انسان همراه است و او به هر تلاشی دست می‌زند تا آن را حفظ کند!

9:1 - 1396/04/07
10 بازی‌ساز تابستان بورس

10 بازی‌ساز تابستان بورس

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی، نوشت: کم‌رمقی معاملات بورس تهران در روزهای ابتدایی فصل دوم سال 96 ادامه یافت. بررسی‌ها نشان می‌دهد 10 مساله کلیدی تعیین‌کننده عملکرد بازار سهام در ماه‌های آینده خواهند بود.

8:58 - 1396/04/07
سیگنال مثبت تصمیم «اف‌ای‌تی‌اف» به کشورهای خارجی

سیگنال مثبت تصمیم «اف‌ای‌تی‌اف» به کشورهای خارجی

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی، نوشت: در سال‌های اخیر بخصوص پس از اجرایی شدن برجام فضای بین‌المللی که تا آن زمان در قالب سلاحی علیه ایران عمل می‌کرد، به نفع ایران تغییر کرده است.

8:52 - 1396/04/07
اروپا برای حفظ برجام می‌جنگد

اروپا برای حفظ برجام می‌جنگد

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گزارشی نوشت: با ظهور دولت دونالد ترامپ در امریکا فرجام توافق هسته‌ای ایران با ١+٥ به نگرانی عمده‌ای برای همگان بدل شد. در این میان اروپایی‌ها که بیشترین سهم در به نتیجه رسیدن برجام را برعهده داشتند بیش از سایر کشورها نگران این توافق هستند.

8:41 - 1396/04/07
لاله های واژگون ‌سر دشت

لاله های واژگون ‌سر دشت

تهران- ایرنا- روزنامه قانون به مناسبت سالروز بمباران شیمیایی سردشت به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت: بعد ازظهر است و شهر در استراحت. به نظر می‌رسد که نیروهای نظامی درحالت آماده‌باش هستند. صدای غرش هواپیمای دشمن بعثی به گوش می ‌رسد. بازهم مثل روزهای پرشماری که سردشت مورد حمله جنگنده‌های دشمن قرار می‌گیرد، دل مردم در سینه می‌تپد.

10:30 - 1396/04/04
دسیسه سعودی برای منطقه

دسیسه سعودی برای منطقه

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد درباره دیپلماسی مناسب ایران در برابر بحران قطر به ارایه گزارشی پرداخت و آورد: در میانه بحران قطر و در شرایطی که عربستان و متحدانش در‌خواست‌ هایی از دوحه ازجمله قطع روابط دیپلماتیک با تهران داشته‌اند، نحوه پاسخ مناسب ایران به این ماجرا و دیپلماسی مناسب تهران محل بحث قرار گرفته است.

9:32 - 1396/04/04
شکست لابی مالی علیه ایران

شکست لابی مالی علیه ایران

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: با تصمیم گروه ویژه اقدام مالی (FATF) مبنی‌بر تمدید تعلیق محدودیت اعمال‌شده علیه ایران، لابی مالی ضد‌ایرانی شکست خورد.

8:58 - 1396/04/04
پرده‌برداری از سازماندهی در حمله به رئیس‌جمهوری

پرده‌برداری از سازماندهی در حمله به رئیس‌جمهوری

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گفت وگو با نمایندگان مجلس به لزوم تشکیل کمیته ویژه حقیقت‌یاب مجلس برای پیگیری هتاکی به رییس‌ جمهوری پرداخت.

8:57 - 1396/04/04
این هشت نفر

این هشت نفر

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گفت وگو با اعضای منتخب شورای پنجم به بررسی آخرین گمانه زنی ها در انتخاب شهردار تهران پرداخت.

8:49 - 1396/04/04
تأیید مقابله ایران با پولشویی توسط «اف ‌ای ‌تی ‌اف»

تأیید مقابله ایران با پولشویی توسط «اف ‌ای ‌تی ‌اف»

تهران- ایرنا- روزنامه ایران درباره تعلیق کارگروه اقدام مالی در پی اثبات تعهد سیاسی ایران و گام‌ های مربوطه در چارچوب برنامه عملیاتی به ارایه گزارشی پرداخت نوشت: این کارگروه به کنترل و نظارت بر روند پیشرفت در اجرای برنامه عملیاتی ادامه خواهد داد و گام‌ های بعدی را درنظر خواهد گرفت.

8:40 - 1396/04/04
کوچ تجاری از خاور دور به اروپا

کوچ تجاری از خاور دور به اروپا

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با جمشید عدالتیان شهریاری عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی نوشت: در ارتباط تجاری با اروپا ممکن است از نظر مبلغی واردات و صادرات ما به چین نه تنها کاهش پیدا نکند، بلکه افزایش هم پیدا کند، ولی از نظر‌درصدی تغییر خواهد داشت. باید دید چگونه می‌توانیم از این رقابت‌پذیری که بین خاوردور و اروپا به وجود می‌آید به نفع خود استفاده کنیم.

8:21 - 1396/04/04
تا مردم در رنج هستند، ماموریت داریم

تا مردم در رنج هستند، ماموریت داریم

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گفت وگو با امیرحسین ضیایی رییس جمعیت هلال‌احمر نوشت: اگر زمان حادثه به ما پول دهند، به درد ما نمی‌خورد. مدیریت بحران‌ها به خاطر حضور هلال است. جالب است که مردم این را می‌فهمند. تا مردم در رنج هستند، ماموریت داریم. وظیفه ما همین است. ما می‌توانیم صدای مردم باشیم.

8:14 - 1396/04/04
... دوباره خودسرها

... دوباره خودسرها

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گزارشی به توهین عده ای قلیل به رییس جمهوری و مقام های رسمی در حاشیه مراسم روز قدس پرداخت و نوشت: گویی برهم‌زدن نظم و توهین بخشی از وظایف آنهاست؛ گویی آنچه به آنها تکلیف می‌کنند باید اجرا شود و فرصت تعقل از آنان گرفته شده است؛ تکلیفی که توهین به رئیس‌جمهور و آنهایی است که مشی میانه‌روی را راهکار تحقق اهداف مردم و کشور می‌دانند.

9:43 - 1396/04/03
اتفاق تلخ و زشت

اتفاق تلخ و زشت

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گزارشی واکنش چهره های سیاسی و دولتی را درباره شعارهای توهین آمیز علیه رییس جمهوری منتخب ملت، معاون اول و نایب رییس مجلس در روز قدس را بررسی کرد و آورد: روزی که باید روز اتحاد ملت ایران علیه رژیم اشغالگر قدس و موج حمایت از حقوق ملت فلسطین باشد، برای عده کمی دستاویز حمله به منتخب ملت در ٢٩ اردیبهشت شد و به جای شعار «مرگ بر اسراییل» شعار علیه حسن روحانی سر دادند.

9:20 - 1396/04/03
نقطه قوت دولت یازدهم دستگاه دیپلماسی است

نقطه قوت دولت یازدهم دستگاه دیپلماسی است

تهران- ایرنا- روزنامه وقایع اتفاقیه در گفت ‌وگو با مهدی ذاکریان کارنامه دیپلماسی خارجی را در نشست اسلو بررسی کرد و نوشت: هرساله نروژ در ژوئن میزبان مهمان ‌هایی از سراسر جهان است زیرا در نشست «اسلو‌فروم» مقامات و شخصیت ‌های بیش از ‌صد کشور عرصه بین ‌الملل حضور دارند و درباره مهم‌ ترین منازعات جهانی و راهکارهای تحقق صلح بین ‌المللی تبادل ‌نظر می‌کنند.

9:7 - 1396/04/03
هتاکی علیه منتخب مردم

هتاکی علیه منتخب مردم

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی نوشت: هتاکی و شعار علیه رئیس‌جمهوری، علی مطهری و جهانگیری آن هم در روزی که مردم آمده بودند تا یکپارچه علیه رژیم صهیونیستی فریاد بزنند.

9:6 - 1396/04/03
لزوم تشکیل کارگروه بخش خصوصی و دولتی

لزوم تشکیل کارگروه بخش خصوصی و دولتی

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گفت وگو با کارشناسان به بررسی لزوم راه اندازی استارت آپ‌ها پرداخت و نوشت: از آنجایی که برای بارور کردن یک شغل جدید به حمایت‌های ویژه احتیاج است، در این راستا حمایت دولت و بخش خصوصی را توامان می‌طلبد.

8:50 - 1396/04/03
ناقوس مرگ داعش در عراق

ناقوس مرگ داعش در عراق

تهران- ایرنا- روزنامه خراسان با درج گزارشی نوشت: ناقوس مرگ برای داعش به صدا درآمده است. گروهی تروریستی که درعراق تا دو سال پیش مثل بولدوزر ویران می کرد و سر می برید حالا سوراخی برای پنهان شدن ندارد.

8:46 - 1396/04/03
میدان داری روحانی در خاورمیانه

میدان داری روحانی در خاورمیانه

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گزارشی نوشت: اهمیت اعتدال روحانی و دستاوردی به نام برجام در شرایط امروز به‌خوبی احساس می‌شود. حالا مثلث صهیونیسم، آل‌سعود و جمهوریخواهان حتی در انزوای ایران هم خود را شکست‌خورده می‌بینند و پروژه ایران‌هراسی تا حد بسیاری شکست خورده است.

8:40 - 1396/04/03
نقش تدریس کارآمد در پیشرفت دانشگاه ‌ها

نقش تدریس کارآمد در پیشرفت دانشگاه ‌ها

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات در گزارشی جایگاه ارزشیابی علمی استادان و دانشجویان در ارتقای کیفیت مراکز آموزش عالی را بررسی کرد و نوشت: ارزشیابی علمی دانشجویان یا مدرسان، بخشی از آموزش عالی در هر کشور به شمار می ‌رود.

8:28 - 1396/04/03
کار تا دَم مرگ

کار تا دَم مرگ

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گزارشی نوشت: این روزها بازنشستگی آغازی برای کار جدید است، روزهایی که بعد از یک عمر دوندگی، گویا دوباره به نقطه شروع رسیده‌ای، زمانی که فرد باید بعد از سال‌ها تلاش و زحمت، کفش آهنین به پا کند و مانند روزگار جوانی به دنبال شغل جدید بگردد تا بتواند از پس مخارج و هزینه‌های زندگی برآید.

8:16 - 1396/04/03
خشونت؛از فضای مجازی تا سطح جامعه

خشونت؛از فضای مجازی تا سطح جامعه

تهران- ایرنا- روزنامه خراسان با درج گزارشی نوشت: فیلم ها و تصاویر قتل، تصادف، درگیری خیابانی، فحاشی و... هر روزه در فضای مجازی منتشر و بین افراد دست به دست می شود. فیلم ها و عکس هایی که بیشتر مستند است و از اتفاقات ناگوار پیرامونمان خبر می دهد.

9:44 - 1396/04/01
صفحه 1 از 229 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >