مشکل بی اعتنایی به «لطفا پارک نکنید»

مشکل بی اعتنایی به «لطفا پارک نکنید»

تهران-ایرنا- تابناک در یادداشتی آورده است:این روزها بیشترین شکایت همسایه‌ها و شهروندان در شهرهای بزرگ در خصوص سد معبر و پارک خودرو در مقابل پارکینگ منازل است به شکلی که گاهی این امر منجر به اتفاقاتی از سوی مالکان پارکینگ در راستای پنجر کردن خودرو می‌شود که باید گفت طبق قانون این موضوع خود تخریب محسوب می‌شود.

12:56 - 1396/01/07
دستاوردهای دفاعی کشور در سال 95

دستاوردهای دفاعی کشور در سال 95

تهران-ایرنا- مشرق نیوز در گزارشی آورده است: سال 1395 یکی از سالهای پربرکت و پرتحرک برای نیروهای مسلح کشورمان بود و ارکان مختلف این نیروها، آزمون های جدی و مهمی را در عمق و مرزهای کشورمان و در عین حال، در ماموریت های مهم خارجی پشت سر گذاشتند تا آزموده تر و مقتدرتر از گذشته، منتظر اجرای فرامین فرماندهی معظم کل قوا باشند

12:17 - 1396/01/07
آیا گریه برای سلامتی خوب است؟

آیا گریه برای سلامتی خوب است؟

تهران - ایرنا- فرارو در خبری آورده است:اغلب افراد گریه را راه خوبی برای کاهش و مقابله با استرس می‌دانند. آیا علم نیز این باور را تأیید می‌کند؟

10:52 - 1396/01/07
لیپی، چطوراژدهای سرخ را بیدار کرد؟

لیپی، چطوراژدهای سرخ را بیدار کرد؟

تهران-ایرنا- عصر ایران در یادداشتی آورده است:تیم ملی چین در حالی فردا مقابل تیم ملی ایران قرار می گیرد که اکثر رقبایش شناختی خوبی نسبت به آن ندارند. تیمی که در زمان لیپی متحول شده و امیدواراست که بتواند در مسابقات مقدماتی جام جهانی به نتیجه دلخواه برسد. اما این تحول به چه شکلی بوده است؟

10:30 - 1396/01/07
ظرفیت عربستان برای جنگ یمن محدود است

سعدالله زارعی:

ظرفیت عربستان برای جنگ یمن محدود است

تهران - ایرنا- مشرق نیوز در گفت وگویی آورده است:مشخصا طاقت عربستان برای تحمل هزینه‌های سنگین جنگ اندازه ای دارد و این اندازه که به پایان برسد، نه تنها جنگ به پایان می رسد، بلکه اقتدار عربستان هم پایان خواهد یافت.

14:47 - 1396/01/06
اقتصاد دستوری، لازمه اشتغال و تولید

اقتصاد دستوری، لازمه اشتغال و تولید

تهران - ایرنا- خبرگزاری خبرآنلاین در یادداشتی آورده است:امسال نیز سال اقتصاد مقاومتی است و مقاوم سازی اقتصادی با محور تولید و اشتغال به معنی اعمال شوک به بخش عرضه است و این شوک می بایست از طرف دولت و تیم اقتصادی به عنوان یک سیاست مالی اعمال گردد در غیر این صورت نمی توان منتظر تحریم بهش اشتغال و تولید بود

14:30 - 1396/01/06
سناریوهای پیش روی دنیای جدید

سناریوهای پیش روی دنیای جدید

تهران-ایرنا- دیپلماسی ایرانی در یادداشتی آورده است: برای سرپا نگه داشتن چرخه های مختلف حیات در سراسر کره خاکی، نظریه های رئالیستی نشان از عبور جهان ازشرایط تک قطبی پس از جنگ سرد به سمت چند قطبی و رقابتی شدن بیشتر فضا، دارد.

12:53 - 1396/01/06
نوروز عنصری برای دیپلماسی

نوروز عنصری برای دیپلماسی

تهران- ایرنا- دیپلماسی ایرانی در یادداشتی آورده است: نوروز به عنوان عنصری برای دیپلماسی ابزاری است که می تواند به گفت وگوی میان فرهنگ ها کمک کند.

10:35 - 1396/01/06
رونق اعیاد ملی ودینی باعث حیات ملت است

رونق اعیاد ملی ودینی باعث حیات ملت است

تهران-ایرنا-تارنمای عصر ایرانی درگفت وگویی آورده است:رونق اعیاد ملی ودینی باعث حیات ملت است و به دلیل تاریخ و چندین هزار سال تاریخ، بعضی موضوعات در وجود ما عجین شده و ما نمی توانیم نوروز را رها کنیم. حتی اروپایی ها نیز نمی توانند نوروز ما را دستکاری کنند.

9:35 - 1396/01/06
استارت بورس با ۳۷ نماد بسته در سال جدید

استارت بورس با ۳۷ نماد بسته در سال جدید

تهران - ایرنا- تابناک در خبری آورده است:درجریان داد و ستدهای اولین روز معاملاتی سال جدید ارزش معاملات بورس تهران به رقم ۸۸ میلیارد و ۳۶۱ میلیون و صد هزار تومان رسید که این رقم ناشی از دست به دست شدن ۳۲۶ میلیون و ۷۶ هزار سهم و اوراق مالی قابل معامله در ۳۲ هزار و ۴۷ نوبت داد و ستد بود.

8:50 - 1396/01/06
سیف:جلوی رانت ارز دونرخی را گرفتیم

شناسایی تخلفات بانک‌ها زمان‌بر است

سیف:جلوی رانت ارز دونرخی را گرفتیم

تهران-ایرنا- خبرگزاری خبرآنلاین در گفت وگویی به نقل از رییس کل بانک مرکزی آورده است:«قبل از اجرای برجام گفتم که شش ماه بعد از توافق برجام یکسان سازی نرخ ارز انجام می شود، اما چهارماه بعد بیان من عوض شدم و گفتم چهارماه بعداز عادی شدن روابط کارگزاری یکسان سازی نرخ ارز اجرایی می شود.»

15:26 - 1396/01/05
نحوه شکایت ازتخلفات«دفاتر خدمات مسافرتی»

نحوه شکایت ازتخلفات«دفاتر خدمات مسافرتی»

تهران-ایرنا-تابناک در یادداشتی آورده است:همیشه گفته‌اند قبل از امضای هر ورقه ای با دقت آن را مطالعه کنید. این قاعده در مورد « سفرهای گروهی» هم صدق می کند. پس برای آنکه بعد از سفر در فهرست مسافران شاکی دفاتر خدمات مسافرتی قرار نگیرید، پیش از گرفتن هرتصمیمی و انتخاب دفتر خدمات مسافرتی برای سفر، از حقوق خود به عنوان یک مسافر مطلع شوید.

13:0 - 1396/01/05
باید ونبایدهای رونق تولید وایجاد اشتغال

فعالان سیاسی در گفت‌و‌گو با «ایران» بررسی کردند

باید ونبایدهای رونق تولید وایجاد اشتغال

تهران -ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگویی آورده است:تحقق شعار امسال رهبر معظم انقلاب با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال» بیش از هرچیز نیازمند تدابیر اقتصادی است، اما نمی‌توان الزامات سیاسی آن را نادیده گرفت. تدابیر اقتصادی نتیجه تفاهم و تصمیمات سیاسی است، از این رو، ثبات و اتخاذ روند رو به رشد در حوزه اقتصاد، نیازمند ثبات و تفاهم سیاسی میان قوا و جریان‌های سیاسی داخلی است.

11:50 - 1396/01/05
شروع تخلیه حباب ترامپ در بازارهای جهانی

شروع تخلیه حباب ترامپ در بازارهای جهانی

تهران- خبرگزاری خبرآنلاین در یادداشتی آورده است: وقتی ترامپ رییس جمهور امریکا شد ، یکباره هم دلار و هم بازار های بورس امریکا و جهان ( از جمله بازار بورس ایران ) فروریخت . به نظر می رسید که بازارهای جهانی چندان از انتخاب ترامپ خوشحال نشدند. ولی فردای همان روز و درست پس از اولین سخنرانی ترامپ بازارهای مالی شروع به تعدیل کرد و به تدریج افت یکباره و یکروزه خود را جبران کرد

11:36 - 1396/01/05
وکیل یهودی ترامپ،سفیر جدید آمریکا در اسرائیل

حامی شهرک سازی و انتقال سفارت

وکیل یهودی ترامپ،سفیر جدید آمریکا در اسرائیل

تهران-ایرنا- عصر ایران در خبری آورده است:مجلس سنای آمریکا انتصاب دیوید فریدمن به عنوان سفیر جدید ایالات متحده در اسرائیل را تایید کرد.

10:31 - 1396/01/05
اروپا نگران ترکیه است

اروپا نگران ترکیه است

تهران- ایرنا- دیپلماسی ایرانی در یادداشتی آورده است:اتحادیه اروپا در تلاش است که سطحی از اثربخشی بر پویش های داخلی ترکیه را از جمله با استفاده از ابزارهای چانه زنی حفظ کند.

15:13 - 1395/12/28
اهمیت حضور بانک‌ها در فضای مجازی

اهمیت حضور بانک‌ها در فضای مجازی

تهران - ایرنا - خبرگزاری خبرآنلاین در یادداشتی آورده است:در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی به عنوان ابزاری قدرتمند این امکان را به افراد حقیقی و حقوقی می‌دهد تا بتوانند صدای خود را به دیگران برسانند، برند خودشان را مطرح کنند و به انبوه مشتریان و مخاطبان خود دسترسی داشته باشند و همچنین در دسترس آنها باشند؛ و این واقعیتی است که در هیچ دوره زمانی دیگری نمود و بروز نداشته است.

15:6 - 1395/12/28
هنگام ترکیدن لاستیک چه کنیم؟

توصیه های نوروزی پلیس

هنگام ترکیدن لاستیک چه کنیم؟

تهران - ایرنا- خبرگزاری خبرآنلاین در یادداشتی آورده است:مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور نکات ایمنی را درباره حوادث رانندگی از جمله ترکیدن لاستیک اعلام کرد.

14:44 - 1395/12/28
جَنجَویدها شاید راهی صنعا شوند

جَنجَویدها شاید راهی صنعا شوند

تهران - ایرنا- مشرق نیوز در یادداشتی آورده است:عمر البشیر، رئیس‌جمهور سودان، به اصرار محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد امارات، از نمایشگاه نظامی ایدکس (IDEX) بازدید کرد.

13:28 - 1395/12/28
اردوغان به دنبال جلب آرای خاکستری

اردوغان به دنبال جلب آرای خاکستری

تهران-ایرنا- مشرق نیوز در یادداشتی آورده است: اردوغان با این سیاست قصد دارد که رأی قشر خاکستری را تحریک و به‌سوی سبد رأی حزب و اصلاحاتش جذب نماید و خود را فردی ملی‌گرا و طرفدار ترکیه معرفی کند.

12:23 - 1395/12/28
امان و تلاش برای نزدیک شدن به دمشق

امان و تلاش برای نزدیک شدن به دمشق

تهران - ایرنا مشرق نیوز در یادداشتی آورده است:شخصیت‌های مهم اردن در حال ارتباط دوباره با سوریه از طریق کرملین هستند. عبدالله دوم، پادشاه اردن، در مراحل اولیه نزدیکی دوباره به کرملین برای برقراری روابط جدید با بشار اسد، رهبر سوریه، از روسیه کمک می‌گیرد.

11:48 - 1395/12/28
فیلم های ضدایرانی هالیوود، از 300 تا آرگو

پیام هایی که در متن فیلم ها نهفته اند

فیلم های ضدایرانی هالیوود، از 300 تا آرگو

تهران- ایرنا-دیپلماسی ایرانی در یادداشتی آورده است:آرگو در مناظره های انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری هم بازتاب یافت ؛سعید جلیلی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره فرهنگی درباره تاثیر ساخت فیلم در جامعه بیان کرد:' هالیوود با ساخت فیلم های «آرگو»، «سی دقیقه نیمه شب» و «لینکلن» توانست سیاست‌های خود را نشان دهد.'

10:46 - 1395/12/28
توقف `دومینوی پوپولیسم` در ایستگاه هلند

توقف 'دومینوی پوپولیسم' در ایستگاه هلند

تهران-ایرنا- عصر ایران در یادداشتی آورده است:هر چند که نتایج انتخابات اخیر در هلند امیدواری ها در جبهه مقابل پوپولیسم را افزایش داده است ولی شبح پوپولیسم همچنان روی سر اروپا می چرخد و تا زمان انتخابات ریاست جمهوری فرانسه باید صبر کرد.

9:3 - 1395/12/28
حذف ایران از معادلات، به ضرر کل منطقه خواهد بود

رئیس دفتر مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران در گفتگو با دیپلماسی ایرانی:

حذف ایران از معادلات، به ضرر کل منطقه خواهد بود

تهران- ایرنا- رئیس دفتر مجلس اعلای اسلامی عراق در تهران در گفت وگو با پایگاه خبری دیپلماسی ایرانی گفت: مردم اهل تسنن، مانند دیگر مردم عراق، قائل به زندگی مسالمت آمیز همراه با مولفه های ملت و وحدت عراق هستند اما برخی از سیاستمداران اهل سنت، قائل به آن هستند که با جهان عرب متحد باشند.

13:40 - 1395/12/25
پتروشیمی ها اقتصاد ایران را نجات می‌دهند

پتروشیمی ها اقتصاد ایران را نجات می‌دهند

تهران- ایرنا- پایگاه خبری خبرآنلاین در یادداشتی نوشت: براساس برنامه ششم توسعه قرار است،سهم صنعت پتروشیمی ایران به سهم 34 درصدی از کل ارزش محصولات خاورمیانه دست یابد.

11:21 - 1395/12/25
اروپا نسبت به اردوغان و رفراندوم ترکیه بدبین است

اروپا نسبت به اردوغان و رفراندوم ترکیه بدبین است

تهران - ایرنا- پایگاه خبری خبرآنلاین نوشت: یک کارشناس مسائل ترکیه معتقد است کشورهای اروپایی با رفراندم قانون اساسی ترکیه مخالف هستند و این موضوع باعث افزایش تنش این کشور با آلمان و هلند شده است.

11:0 - 1395/12/25
ما ایرانیان و چهارشنبه‌سوری

ما ایرانیان و چهارشنبه‌سوری

تهران- ایرنا- پایگاه خبری الف در یادداشتی نوشت: چهارشنبه سوری؛ که دیگر بجای یک شب کم کم از یک ماه قبل شروع می شود و می رود که سنت دیرینش را در هیاهوی خطر و انفجار و صدا از بین ببرد.

10:7 - 1395/12/25
جدایی لاریجانی از راست‌ها

جدایی لاریجانی از راست‌ها

تهران - ایرنا- پایگاه خبری خبرآنلاین در یادداشتی نوشت: لاریجانی همچون مرحوم هاشمی و حسن روحانی تبدیل به نماد اعتدال شده است. گفتمانی که تلاش کرده است اصول‌گرایان و اصلاح طلبان معتدل را زیر یک چتر جمع کند.

9:33 - 1395/12/25
آینده روابط دو قدرت بین المللی

آزمون خطای ترامپی و الگوی احتمالی روابط امریکا - روسیه

آینده روابط دو قدرت بین المللی

تهران - ایرنا- پایگاه خبری امید ملی ایرانیان نوشت: روابط روسیه و آمریکا ثبات نخواهد داشت. این که بگوییم روابط آن ها به صورت پیوسته ای، دوستانه خواهد بود یا تا یک برهه ای دوستانه است و بعد از آن روابط خصمانه خواهد شد، درست نیست.

13:32 - 1395/12/24
دروغ، امروز اختراع نشده است

تاریخی از پروپاگاندا در رسانه‌های جهان

دروغ، امروز اختراع نشده است

تهران - ایرنا- پایگاه خبری دیپلماسی ایرانی در یادداشتی نوشت: دروغ، بخشی از انسان است و این در گذر روزگار تغییری نکرده است. دونالد ترامپ، اولین کسی نیست که دروغ را اختراع کرده است؛ او اولین کسی هم نیست که دروغ را یک مرحله بالاتر برده است؛ حالا ما در سال 2017، از دوران «حقیقت ساختگی» صحبت می‌کنیم، چیزی فراتر ازدروغ.

12:48 - 1395/12/24
صفحه 1 از 54 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >