عناوین خبرهای سایر

ورزش 95؛ اشک ها و لبخند ها

ورزش 95؛ اشک ها و لبخند ها

تهران -ایرنا- سال 95 یکی از دوران مهم ورزشی ایران بود افزون بر حضور ورزشکاران ایرانی در رویداد مهم «المپیک» و «پارالمپیک»، تورنمنت های معتبر دیگری در سطح ملی، قاره ای و جهانی برگزار شد که اشک ها و لبخند های فراوانی برای ورزش ایران به ارمغان آورد.

دیوار کوتاه دولت دکتر روحانی وحصار آهنین  دیگران- کرم محمدی**

دیوار کوتاه دولت دکتر روحانی وحصار آهنین دیگران- کرم محمدی**

با وجود نزدیک به چهار سال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، کماکان بخش های مختلف دولت سرگرم رفع مشکلات متعددی هستند که از دولت قبل برای آنها به ارث رسیده است.

گریز صدا و سیما از بی طرفی- محمد‌هاشمی*

گریز صدا و سیما از بی طرفی- محمد‌هاشمی*

براساس اصل 175 قانون اساسی و تفسیری که امام راحل از این اصل داشتند، صدا و سیما باید نسبت به جریان‌های سیاسی و قوای سه گانه کشور بی طرف باشد. اما اتفاقاً آنچه اکنون از صدا و سیما دیده نمی‌شود، همین بی‌طرفی است.

شرق آسیا؛ بررسی یک سال دیپلماسی فعال و پویای ایران

شرق آسیا؛ بررسی یک سال دیپلماسی فعال و پویای ایران

پکن - ایرنا - شاید به جرات بتوان گفت که سال 1395 که روزهای واپسین خود را سپری می کند، نقطه عطفی در روابط مهم و راهبردی جمهوری اسلامی ایران با کشورهای مهم و تاثیرگذار شرق آسیا از جمله چین، کره جنوبی و ژاپن به حساب می آید و این نکته ای است که بیشتر کارشناسان و تحلیلگران بر آن صحه گذاشته اند.

روحانی، دولت و پایبندی به اخلاق - سیدرضا صالحی امیری*

روحانی، دولت و پایبندی به اخلاق - سیدرضا صالحی امیری*

در روزهای پایانی سال، مردم با جنب و جوش و تحرک بیشتر، برای استقبال از بهار آماده می‌شوند. گویی رقابتی در شهر در گرفته تا شهروندان قبل از پایان سال، با شتاب بیشتری کارهای ناتمام را به اتمام برسانند.

خزانه خالی یا آمارهای خیالی؟-صاحب صادقی*

خزانه خالی یا آمارهای خیالی؟-صاحب صادقی*

این روزها که حال و هوای انتخابات کمی فضای سیاسی کشور را متأثر کرده است رئیس جمهوری سابق نیز به قافله سیاسیون فعال پیوسته و طی بیانیه‌ای چند نکته در خصوص خزانه‌ای که به دولت یازدهم تحویل داد مطرح کرد.

ورود جدی فعالان سیاسی به میدان انتخابات

ورود جدی فعالان سیاسی به میدان انتخابات

تهران- ایرنا- فعالان سیاسی در دو جبهه اصولگرا و اصلاح طلب در روزهای گذشته فعالیت های انتخاباتی خود را به صورت جدی آغاز کردند. گردهمایی های گوناگون در این دو جبهه، مهمترین محور تحلیلی روزنامه های امروز بود.

تقویت رسانه های غیردولتی، زمینه ساز تکثر رسانه ای و پویایی

تقویت رسانه های غیردولتی، زمینه ساز تکثر رسانه ای و پویایی

تهران - ایرنا - رسانه‌ ها مانند آیینه ‌ای بازتاب ‌دهنده واقعیت ‌های متن جامعه به مسوولان هستند و مهم‌ ترین رسالت آنها آگاه ‌سازی ، شفاف سازی و ارتقا سطح دانش عمومی در کشور است ، این جملات بخشی از اظهارات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نخستین نشست مطبوعاتی با رسانه ها بود .

تشکیل وزارت محیط زیست؛ آری یا نه؟

تشکیل وزارت محیط زیست؛ آری یا نه؟

تهران- ایرنا- طرح تشکیل وزارت محیط زیست و منابع طبیعی در مجلس با موافقان و مخالفانی روبه رو شده است. برخی اجرای این طرح را تنزل جایگاه کنونی این سازمان و کاهش قدرت نظارتی و گروهی دیگر مدیریت یکپارچه محیط زیست را بزرگترین امتیاز ایجاد وزارتخانه جدید می دانند.

ارتقای کشتی آزاد با راهبرد گردش نخبگان

ارتقای کشتی آزاد با راهبرد گردش نخبگان

تهران - ایرنا- تیم ملی کشتی آزاد ایران در فینال جام جهانی 2017 کرمانشاه آمریکا را 5 بر 3 شکست داد تا برای ششمین بار متوالی عنوان قهرمانی این رقابت ها را بدست آورد.

وصایا و دغدغه های آیت الله

وصایا و دغدغه های آیت الله

تهران- ایرنا- نزدیک شدن به چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی بار دیگر توجه مطبوعات را به این چهره برجسته انقلاب و جمهوری اسلامی معطوف ساخت. امروز روزنامه ها به موضوع هایی چون استعفای مشاور امنیت ملی آمریکا و استیضاح وزیر راه و شهرسازی پرداختند.

بلیت‌فروشی فوتبال درگیرودار مشکلات ساختاری

بلیت‌فروشی فوتبال درگیرودار مشکلات ساختاری

تهران - ایرنا- انتقاد برخی تماشاگران از بازار سیاه بلیت شهرآورد هشتاد وچهارم پایتخت و خالی ماندن بخش زیادی از ورزشگاه آزادی با وجود از دسترس خارج شدن سامانه اینترنتی فروش بلیت، حکایت از آن داشت که برای نهادینه شدن این شیوه از فروش بلیت راهی طولانی پیش رو است.

چند نکته از هزار توی شهرآورد  سرخآبی ها

چند نکته از هزار توی شهرآورد سرخآبی ها

تهران - ایرنا- بازخوانی تاریخچه و کُری خوانی های هواداران دو تیم سرخآبی حکایت از داستان هایی دارد که هر کدام از آنها برای فوتبال دوستان ایرانی می تواند خاطره انگیز باشد.

چشم انداز نرخ تورم در سال 96 ؛  از پیش بینی ثبات تا دو رقمی

چشم انداز نرخ تورم در سال 96 ؛ از پیش بینی ثبات تا دو رقمی

تهران - ایرنا - درحالی که برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند دولت با مدیریت عوامل تاثیر گذار بر نرخ تورم، مانع از رشد آن خواهد شد و سال آینده نیز تورم تک رقمی خواهیم داشت اما گروهی دیگر براین باورند هر چند که دولت تلاش خود را برای تثبیت نرخ تورم در سال آینده خواهد کرد اما حرکت آن به سمت دو رقمی دور از انتظار نخواهد بود.

فضیلت تقریظ - سید رضا صالحی امیری *

فضیلت تقریظ - سید رضا صالحی امیری *

دیروز برگ زرین دیگری بر کتاب پرافتخار انقلاب اسلامی افزوده شد و ملت فهیم و قدرشناس ایران در سراسر کشور با حضور میلیونی در راهپیمایی بزرگداشت سالروز پیروزی انقلاب، پیام وحدت و اتحاد خویش را با همدلی و همنوایی سرودند و نشان دادند که «انسجام» عنصر حیات بخش فرهنگ غنی این مرز و بوم است.

صفحه 1 از 28 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >